Alena Klimeschová - pojištění v K. Varech a okolí .

Důležité

Klientské centrum

844 188 188

Kontakt

Alena Klimeschová
samostatný reprezentant

mobil:
732 930 103

email:
alena_klimeschova
@generali.cz

Pojištění osob

Generali svou nabídkou pokrývá veškeré potřeby klientů v oblasti životního, úrazového, nemocenského a cestovního pojištění.

V rámci životního pojištění je Vám k dispozici široká paleta produktů, která svou různorodostí vychází vstříc všem požadavkům na krytí každodenních rizik.

Zároveň tato paleta kopíruje nejnovější trendy v oblasti spořících a investičních produktů. Produkty úrazového a nemocenského pojištění rozšiřují jednak pojistnou ochranu životního pojištění a navíc Vám nabízí komplexnější ochranu v rámci individuálního pojištění. Pro jistotu klientů při cestách a pobytu v zahraničí nabízíme cestovní pojištění, které svou skladbou zajišťuje pojištěným osobám kvalitní pojistnou ochranu.

  • Životní

 

Variabilní životní pojištění „BeneFit EXTRA“

Komu je pojištění určené?
BeneFit EXTRA zaujímá prvenství mezi variabilními životními produkty, které jsou vhodné pro jednotlivce i celou rodinu. Plně se přizpůsobuje svým individuálním nastavením potřebám pojištěných osob.
Koho je možno pojistit?
Pojištění BeneFit EXTRA lze sjednat pro jednotlivce i pro celou rodinu (maximálně 8 osob). Pojištění musí být ve věku 0 – 70 let.

Investiční pojištění "Genio"

Pro koho je investiční životní pojištění určené?
Moderní investiční pojištění Genio je určeno především pro klienty, kteří si chtějí ponechat roli aktivního investora a zároveň zajistit svoji rodinu proti životním rizikům.
Koho je možné pojistit?
Pojištění Genio lze sjednat od dítěte po seniora, od 0 – 70 let.

Family EXTRA

Pro koho je určené?
Family EXTRA představuje komplexní rizikovou životní ochranu pro jednotlivce, stejně jako pro celou rodinu. Umožňuje přesně přizpůsobit rozsah krytí aktuálním potřebám vašich nejbližších v průběhu časově neomezené smlouvy.
Koho je možné pojistit?
Pojištění Family EXTRA je možné sjednat až pro 5 osob ve věku 0 – 65 let.

Rizikové pojištění

Rizikové životní pojištění s vysokou pojistnou ochranu za nízké pojistné, využitelné jako garance na poskytnutí půjčky nebo úvěru.

  • Úrazové

Úrazové pojištění family

Pro koho je určeno?
Úrazové pojištění Family představuje ideální produkt pro celé rodiny. Umožňuje přesně přizpůsobit rozsah krytí aktuálním potřebám vašich nejbližších, ať už se jedná o nejmenší miminka, mladé sportovce nebo seniory.

Skupinové úrazové pojištění

Výhodné pojištění pro firmy, školy, zájmová sdružení, spolky a jiné skupiny.

  • Nemocenské

Nemocenské

Zabezpečte svou finanční situaci pro případ pracovní neschopnosti či pobytu v nemocnici.

  • Cestovní

Cestovní

 

 

 

 

 

Login

Počet zobrazených článků
24342